Ünlü Saat Markası Festina 2015 Modelleri Modasaat.com ile Geliyor

Dünya çapında yakaladığı saat satış miktarı ile ülkemizde de bu alanda hizmet vermeye başlayan firma son zamanlarda festina-erkek-saatatılımda bulunduğu modeller ile Türkiye pazarına hızı bir giriş yapmıştır. Daha önce piyasaya sunduğu tasarımlarda ülkemizde beğeni toplamış ve bu saat modellerini daha geliştirip suya toza ve diğer çevre etmenlere karşı dayanıklı hale gelen son modellerinde de bunu yakalamıştır. Dünya saat alanında yaptığı sıra dışı tasarım ve modelleri ile Fransa İsviçre ve Romanya da da tanınan firma özellikle genç kuşak arasında sunduğu modeller ile üne kavuşmuş ve bu anlamda birçok tasarım ödülüne layık görülmüştür. İç ve dış tasarımı ile piyasada Festina saat yer almaktadır.

Festina erkek kol saatleri ile son zamanlarda yer alan firma yaptığı tasarımlar ile de adından söz ettirmiştir. Erkek kol saatlerinde son zamanlarda yaptığı ar-ge çalışmaları ve piyasa analiz çalışmaları ile son dönemde de bu çalışmalara ağırlık vermesi sonucunda son tasarımlarını piyasaya sunmuştur. Daha çok spor ve klasik tasarımları bir arada kullanma imkânı sağlayan firma da bu yönde adım atmıştır. Modellerde daha çok günün her anında kullanılabilen tasarımlar ile sağlamlık ve iç dizaynları her ortamda çalışabilen saat modelleri üreterek sağlamıştır. festina erkek kol saatleri ile silikon ve çelik ürünlerini bir arada sunan tasarılarında metal renklere ve parlaklığa verilen önem vermiştir.

Festina bayan saat modelleri son aylarda tanıtım alanlarında sıkça rastladığımız bir firma. Bu anlamda tasarımlarını ispanya da yapılan ve Çin de citizen ile yapılan ortak çalışma soncunda oluşan saat modeli malzeme birleşimi ile daha çok ürünle daha çok coğrafyaya ulaşmayı başarmıştır. Bu anlamda üretilen her modeline ayrı bir ruh katmıştır.

İlk Yorumu Sİz Yapın