Teka Servis

teka-servisTeka oldukça bilinen ve sevilen markalardan olup, birçok ürün seçeneği ile sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır. Özellikle bulaşık makinesi ve fırınlara oldukça fazla talep görmekte olup, kaliteli bir marka olduğu buradan belli olmaktadır. Teka aynı zaman da sizlere teknolojinin son sistemini sunarken, aynı zamanda da bu teknolojiyi ürünlerine aktararak sizlere kolay kullanım ve birçok seçenek sunmaktadır. Ürünlerin de kalite barındırırken aynı zaman da uygun fiyatlar ile de cazip gelmektedir. Teka markasının ürünlerini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Çünkü biz Teka servis olarak sizlere herhangi bir arıza anın da yanınızdayız. Firmamız özel servis olarak hizmet vermekte olup, sizlere bunun yanında birçok avantaj sağlamaktadır. Öncelikle oluşan arızanız da parça değişimi gerekiyor ise parçayı değiştirerek yeni takılan parça için 1 yıl parça değişim garantisi sunmaktadır. Profesyonel ve alanın da eğitimli elemanlar ile sizlere oldukça kaliteli hizmet sağlamaktadır.

Teka servis olarak bizlere ulaşmak için web sitemize giriş yapabilir ve sitemizde bulunan 7/24 aktif çağrı merkezimize ulaşarak sorununuzu istediğiniz an çözebilirsiniz. Bizlere ulaşım sağladığınız da aslın ve sorununuzu bildirdiğiniz yapmanız gereken aslında ekibimizin gelmesini beklemek olacaktır.

Ekibimiz sizleri kısa süre içerisinde ziyaret ederek sizlere kalıcı çözümlerini sunacaktır. Firmamız sizlere bakım, onarım ve tamir gibi hizmetleri sunmaktadır. Bunlardan yararlanmak ve sorunlarınızı çözümlemek için hemen arayabilirsiniz.

İlk Yorumu Sİz Yapın