Teka Servis İstanbul Ne İş Yapar?

Teka; buzdolabı ve bulaşık makinesi almak isteyenlerin ilk tercihlerinden birisi olmaktadır. Ancak, her buzdolabı ve bulaşık makinesinde olduğu gibi Teka markalı ürünlerde de bozulma veya arızalanma riski bulunur. Bu noktada, vakit kaybetmeden Teka Servis İstanbul ile temasa geçmelisiniz.

Kullanıcı hataları ve buzdolabı parçalarının miladını doldurmasından dolayı ürünlerinizin bakım ihtiyacı ortaya çıkacaktır. Her buzdolabı tamirinin garanti kapsamında olmadığını da ifade etmeliyiz. Buzdolabınız garanti kapsamında olduğu takdirde tamir ve bakım işlemleri için herhangi bir ücret ödemeniz söz konusu olmaz. Ancak, garanti süresi geçmişse yapılacak işlemler için servis ücreti ödemeniz şarttır.

Teka Servis Başakşehir; hem buzdolabınızın hem de bulaşık makinenizin karşılaşmış olduğu tüm sorunlarda size hizmet vermektedir. Sorunların küçük ve büyük olmasından bağımsız olarak bizden hizmet alabilirsiniz. Ayrıca, sorunun büyüklüğüne bakılarak en uygun hizmet verilmektedir. Gazı bitmiş bir buzdolabı için gaz dolumu gibi sorunları evinizde halledebiliriz. Ancak, daha büyük sorunlar söz konusu ise buzdolabınızın servise gitmesi gerekecektir.

Teka servis İstanbul; buzdolabının hangi sorundan dolayı arızalı olduğunu tespit etme noktasında oldukça başarılıdır. Örneğin, buzdolabı fan motorunun çok fazla gürültü yapması; birçok kullanıcının şikayet ettiği bir husustur. Bu gibi durumlarda, buzdolabı fan motorunun değiştirilmesi gerekir. Buna ek olarak, Teka servis İstanbul; su sızdıran buzdolapları ile de en iyi şekilde ilgilenmektedir.

İlk Yorumu Sİz Yapın