Sarıyer Libelle Servisi

Libelle markalı temizlik robotlarınızın bakım ve onarımını görev edinen firmamız, en iyi şekilde hizmet vermek için sürekli gelişme içindedir. Sektörde oluşan yenilikleri sizler için takip ediyor ve kısa sürede hizmetlerimiz arasında sizlere sunuyoruz. Bu konuda Libelle Servisi olarak, firma sorumluluğu oldukça yerinde olan bir hizmet anlayışımız vardır. Müşterilerimizin bize olan güvenini sarsmamak adına hizmetlerimiz büyük özen ve titizlik çerçevesinde verilmektedir.

Hizmetlerimiz 1 yıl yedek parça garantisinde verilmektedir. Böylece aldığınız hizmetlerde kısa sürede meydana gelen sorunlar için tekrardan ek bir ücret ödemeden hem işçilik hem de yedek parça hizmeti almış olacaksınız. Mutlak müşteri memnuniyetine çok fazla önem veren hizmet politikamız, sizlerin memnuniyeti için gerektiğinde özveride bulunularak hizmet verilmektedir. Personel kadromuz sizler için en verimli hizmet kalitesine sahip olan kişilerden oluşturulmuştur. Özel servis desteği ile sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz son derece kalite standartları düzeyindedir.

Teknolojinin son ürünü olan ekipmanlarla birlikte verdiğimiz hizmetlerimiz, kalite seviyemizi artırmaktadır. İşini iyi yapan Sarıyer Libelle Servis olarak önceliğimiz sizlerin mağduriyetlerini gidermek ve Libelle markalı temizlik robotlarınızın maksimum verim elde etmenizi sağlamaktır. Güler yüzlü ve doğal tutumumuzla hizmet sürecinde sizlerle kaliteli iletişimde olmak beklentilerinize daha iyi cevap vermemizi sağlamaktadır. Kaliteden ödün vermeden verdiğimiz hizmetlerimize ulaşmak için 444 88 48 nolu numaradan bize ulaşabilirsiniz. Aldığınız hizmet sonucunda kendinizi iyi hissedecek ve pişman olmayacaksınız.

İlk Yorumu Sİz Yapın