Profilo Marka Tüm Cihazlarınız İçin İstanbul’da Hizmetinizdeyiz

Buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinelerini kapsayan beyaz eşyalar insan hayatını kolaylaştıran eşyaların başında gelmektedir. Beyaz eşyalar sayesinde insanlar birçok zahmetten kurtulmasıyla beraber bunun yanında zamandan da tasarruf sağlarlar. Ancak her elektronik eşya gibi bu beyaz eşyalar da zaman zaman arızalanabilmektedir. Oluşan arızalar sonucunda ya yeni bir makine alınmalı ya da arızalanan beyaz eşyalar tamir edilmelidir. Bu noktada da kullanıcılar işini doğru yapan, kaliteden ödün vermeyen ve profesyonel bir teknik servis arayışına girer.

Yılların vermiş olduğu tecrübeyle kaliteli işler yapan Profilo Servis adındaki özek teknik servis firması, beyaz eşyalarınızda yaşanan her türlü arıza hakkında çözüm için uzman kadrosuyla sizleri beklemektedir. Her geçen gün gelişen teknolojiye ayak uyduran, bu doğrultuda kendini geliştiren Profilo Servis İstanbul ekibi kadrosu, beyaz eşyaların tamiri konusundaki geri dönüşler doğrultusunda başarısının üzerine başarı eklemektedir. Müşteri memnuniyetini politika edinen teknik servis ekibi için müşterileri oldukça önemli.

Bu doğrultuda taleplerinize uygun hareket ederek beyaz eşyalarınızda yaşanan her türden arızayı önce tespit etmek için adresinize gelmektedir. Yerinde arıza tespiti ile diğerler teknik servislerden farkını ortaya koyan servis eğer küçük bir arıza var ise adresinizde tamirini gerçekleştirmektedir. Büyük bir arıza varsa beyaz eşyanıızı kendi yerine götürür, orada tamir ettikten sonra kendileri tekrar adresinize getirmektedir. Hizmet sonrası teknik desteği asla kesmez, 1 yıl süreyle de parça değişimi ya da tamirat için garanti vermektedir.

WEB ADRESİ: https://www.profilo-servis.com

İlk Yorumu Sİz Yapın