Perçem Saç Modelleri 2017

Perçem modelleri özellikle alnı geniş olan kadınlar tarafından tercih edilen ve saça hoş bir hava katan kesimlerden bir tanesidir. Saçın ön tarafından kesile perçemler farklı teknikler kullanılarak kesim işlemleri tamamlanır. Bu nedenle perçem modellerinin de her sene değişen bir modası bulunmaktadır. Perçem modelleri 2017 senesi içerisinde genellikle yan kesimli olarak kullanılmaktadır. Perçem tercih edileceği vakit doğru bir karar vermek ve yüzünüze yakışacağından emin olmak önemlidir. Perçem her kadına yakışabilen bir model olmadığı için perçem kestirecek olan kişilerin öncelikle yüzlerine takma perçem benzeri ürünleri denemesinde fayda bulunmaktadır.

Perçem modelleri 2017 senesi içerisinde her renk saç tipiyle kullanılabilen ve genel itibariyle gözün bir bölümünü kapatacak şekilde yana yatırılarak kullanılmaktadır. Özellikle katlarla aşağıya doğru uzatılan bütünlüklü perçemler 2017 saç trendleri içerisinde öne çıkmaktadır. Özellikle küt kesimli ve katlı kesimli saçlarda kullanılan perçemler tercihlerde ilk sırayı almaktadır.

Perçem modelleri 2017 içerisinde hafif dalga verilmiş salaş saçlarla kullanılan şekilde perçemlerde oldukça modadır. Kısa perçem modası bu sene tarihe karışırken, perçemler en kısa hemen göz üstü olarak kesilmektedir. Sağ yana ya da sol yana yüzün şekline göre yatırılan perçem modelleri, özellikle yanlardan uzayarak aşağıya devam eden saçlarla bütünlük oluşturacak biçimde kullanılmaktadır. Perçemler genellikle bakır rengi saçlar, koyu kahve ve meçli sarı saçlarda tercih edilmektedir. Asi bir görüntü yaratma amacıyla senenin cesur çizgilerine eklenmiş modeller arasındadır.


İlk Yorumu Sİz Yapın