Özel İstanbul Beko Servis Merkezi

Küçük ev aletlerinde 1000 liraya varan indirimler ile yepyeni bir kampanya sunan ve müşteri memnuniyetini en iyibeko-servis şekilde koruyan Beko markası, teknoloji konusunda fark yaratmaya devam ediyor. Kaliteyi sizlere sunan ve uzun ömürlü ürünleri ile verdiğiniz paranın karşılığını fazlasıyla alabileceğiniz bu marka, ülke genelinde sunduğu servis hizmetleri ile de sizleri hiçbir şekilde yalnız bırakmıyor. Beko Özel Servisi bu adreslerden bir tanesi ve Beko kullanıcısı olarak benim de tercih ettiğim firmalar arasında yer alıyor.

Servis kalitesi ve servis hizmetleri benim için önemli bir yere sahip çünkü tonlarca para ödediğim bir ürün bozulduğunda ya da sorun çıkardığında ilk günkü hali ile teslim alabilmek istiyorum ve en önemlisi de bekletilmemek istiyorum. Birçok firmadan hizmet aldım ve haftalarca bekletildiğim bile oldu ancak elime geçen ürün eskisinden daha kötüydü.

Beko Servis Merkezi bu konuda hassas davranıyor ve çalışmalarında en ufak hata yapmıyor, üstelik hafta içerisinde ürünlerinizi sizlere teslim ederek zaman kaybı da yaşatmıyor. Kaliteyi ayaklarınıza kadar getiren bu firmaya sizler de haftanın her günü ulaşabilir ve adres bilgilerinizi ileterek servis talebinde bulunabilirsiniz.

Profesyonel çözüm önerileri ve kaliteli kadrosu ile sizleri de büyüleyecek olan bu firma, 444 55 45 numaralı telefon ile hafta sonları bile hizmet vermeye devam ediyor.

İlk Yorumu Sİz Yapın