Önü Kısa Arkası Uzun Abiye Modelleri

Daha çok kuyruklu abiye modelleri olarak da bilinen önü kısa arkası uzun abiye modelleri uzun boylu hanımların en çok tercih ettikleri kıyafetler arasında yer alıyor. Bu abiyeler diğer modellere göre daha farklı bir tasarıma sahip! Renk olarak daha çok kırmızının ön plana çıktığı bu modeller koyu renklere çok fazla izin vermiyor ve hanımlar da tercihlerini daha çok canlı renklerden yana kullanıyorlar.

Önü kısa arkası uzun abiye modelleri özel kuyruklu tasarımları ile az önce de belirttiğimiz gibi uzun boylu hanımları çok daha şık bir görüntüye kavuşturuyor. Kısa boylu hanımlar bu konuda biraz şanssız diyebiliriz ancak onlar için de uygun olan abiye modellerinin mevcut olduğunu belirtmek gerekiyor.


Önü kısa arkası uzun abiye modelleri ve diğer abiye modelleri için sizler de sitemizden yardım alabilir ve galeri bölümünü daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Hanımlar kıyafet konusunda oldukça dikkatli ve özenli hareket ediyorlar ve abiyeler de bu dikkate değecek karda şık kıyafetler diyebiliriz.

Detayların ve ayrıntıların yer aldığı en özel modeller editörlerimiz tarafından seçilerek s izlerin huzuruna çıkartılıyor ve kaliteli bir sunum ile galerimizde yerini alıyor. Daha fazla model için başlıkları ve galeri bölümünü takip etmeniz yeterli olacaktır. Abiye modellerinin yanı sıra kıyafet seçimleriniz için tüyolar da bu adreste huzurlarınıza getiriliyor.

İlk Yorumu Sİz Yapın