Neden Sarıyer Arnica Servisi Tercih Etmelisiniz

arnica-servisBirbirinden pratik ve şık elektronik ev aletlerinin değişmeyen adı Arnica çok sayıda kullanıcı tarafından tercih edilmekte ve dünya çapında kazandığı şöhretini gün geçtikçe artırdığı kalitesi ile destekleyerek elektronik ev aletleri piyasasında kendi farkını ortaya koymaya devam etmektedir. Biz de Sarıyer’deki firmamız ile Özel Arnica Servis Sarıyer olarak karşınıza çıkmakta ve bütün Arnica marka ürünleriniz için onarım, montaj, yedek parça temini, desteği ve değişimi gibi teknik servis hizmetlerini sizler için sağlamaktayız. Firmamızın hizmet ayrıntılarına bakıldığı zaman bizi diğerlerinden farklı yapan altı adet neden yer almaktadır:

Hızlı Servis: Arnica marka ürünleriniz için muhtemelen sıra beklemek, teknik sürecin uzun sürmesini sadece uzaktan izlemek ile yetinmek istememektesiniz. Son derece haklı olduğunuz bu konu için geliştirmiş olduğumuz çözüm, servis sürecini kısa tutmak olmuştur. Kısa süren servis süreci sonunda ürünleriniz sağlam bir biçimde elinizde olacaktır.

Aynı Gün Servis: Hızlı servisin daha hızlısı olarak tanımlanabilecek olan bu hizmetimizde aynı gün sürecin tamamlanmasının mümkün olduğu durumlarda Arnica ürünlerinizin servis işlemi sadece 1 gün sürmektedir.

Garanti: Bizden Arnica marka tüm ürünlerinize yapılacak olan her türlü işlem firmamızın 1 yıllık garanti güvencesini içermektedir.

Orijinal Parça: Son derece önemli olan parça desteği konusunda kullandığımız tüm parçalar orijinaldir.
Uzman Kadro: Senelerden beri tecrübeli ve donanımlı uzman teknik kadromuz ile Arnica ürünleriniz için hizmet vermekteyiz. Ürünlerinizi gözünüz arkada kalmadan firmamıza emanet edebilirsiniz.

Çağrı Merkezi: Çağrı merkezlerinin en büyük sorunu her zaman aktif olmamalarıdır. Biz bu sorunu çözdük ve 7/24 hizmet veren çağrı merkezimiz ile daima ulaşılabilir olduk. Siz de en iyi Arnica özel servis hizmeti için Özel Arnica Servis Sarıyer firmamıza ulaşabilirsiniz.

İlk Yorumu Sİz Yapın