Mecidiyeköy FAKİR Servis Merkezi

Küçük ev aletlerinin vazgeçilmez markası olan Fakir, süpürgeler konusunda da fark yaratmaya devam ediyor ve bu farkı ben de yakından takip edenlerden biriyim diyebilirim. Fakir marka süpürgem sayesinde temizlik çok daha kolay ve çok daha kusursuz bir hal alıyor bu yüzden markaya fazlasıyla teşekkür ediyorum ancak asıl teşekkür etmek istediğim firma servis firmasıdır.

Uzun süredir hizmet aldığım ve ürünümün bakım-onarım hizmetlerinde yanımda yer alan Özel Fakir Servisi firmasına minnettarım! En zor zamanlarda bile hızlı bir şekilde onarım için evime gelen bu firmanın çalışanları benim için ayrı bir yere sahip!

Fakir Servis

Firma çalışanları bir aile üyesi gibi hareket ediyor ve sizlere en iyi şekilde yardımcı oluyor. Fakir marka ürünlerinizin her türlü sorunu için destek alabileceğiniz ve sorularınızı iletebileceğiniz bu özel ekip haftanın her günü çalışmalarını sürdürüyor ve bu çalışmalar doğrultusunda Fakir kullanıcılarına çok daha kusursuz ürünler sunuyorlar.

Özel Fakir Servis firmasına nasıl ulaşabiliriz sorusuna da cevap vermek istiyorum ve çağrı merkezi numarası aracılığı ile firmaya kolayca ulaşabileceğinizi belirtmek isterim. Özel bir numara ile hizmet veren firma canlı destek hattı ile de bu sektörde farklı bir yere sahip olduğunu en iyi şekilde gösteriyor. 444 1 494 firmaya ait olan çağrı merkezi numarasıdır ve az önce de bahsettiğim gibi haftanın her günü canlı destek hattı olarak da hizmet vermektedir.

İlk Yorumu Sİz Yapın