Küt Saç Modelleri

Daha çok minyon tipli hanımların tercih ettiği ve yüzü hiçbir şekilde kapatmayan modeller olarak karşımıza çıkan küt saç modelleri ile sizler de kendinizi daha özel hissedebilir ve yüz tipinize en uygun saç modelini belirleyebilirsiniz. Rihanna ile birlikte çok daha popüler olan küt saç modelleri az önce de belirttiğim gibi minyon tipli hanımlara çok daha fazla yakışıyor.

Yüzünüzün küçük olması bu saç modeli için çok uygun çünkü alın kısmını çok fazla kapatmayan bu modeller yüzünüzü biraz daha ön plana çıkartıyor ve absürt bir görüntü oluşturmuyor. Sitemizde yer alan bu modelleri incelemeniz için sizleri de galeri bölümüne ediyorum çünkü en çok tercih edilen popüler modeller bu adreste sizlere sunuluyor ve daha net fikre sahip olmanız adına görseller ile destekleniyor.

Sivri bir yüze sahipseniz eğer bu saç modelinden uzak durmanızı tavsiye ediyorum. Kısa saç modelleri olduğu için yüzü direkt olarak ön plana çıkartıyor ve sivri yüzler çok da hoş olmayan bir şekilde ön plana çıkıyor.

Büyük suratlar için tercih edilmeyen bir saç modelidir bu yüzden yüz tipinize uygun bir seçim yapmanız sizler için çok daha uygun olacaktır. Saç modelleri seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli detaylardan bir tanesi yüz tipinizdir ve her model her yüz tipine kolayca uyum sağlama bu yüzden detaylı bir seçim büyük önem arz eder.

İlk Yorumu Sİz Yapın