İstanbul Philips Servis Hizmetleri

İstanbul’da başta süpürge ve televizyon olmak üzere markaya ait farklı elektronik cihazların bakım, onarım ve tamiratını gerçekleştiren İstanbul Philips Servis, özellikle son teknoloji ile üretilen modellere yönelik de teknik destek hizmeti sunmaktadır. Servisimizde LCD, Smart ya da 3D özellikli televizyonlar ile toz torbalı, su motorlu elektrikli süpürgelerin farklı nedenlerden kaynaklanan arızaları tespit edilmek sureti ile onarılmaktadır.

Televizyon Arızaları ve İstanbul Philips Servis
Televizyonlar günlük yaşamın vazgeçilmez eğlence araçlarından biri olarak günün çoğu saatinde açık kalmakta ve sık kullanıma bağlı olarak sorunlar ortaya çıkarabilmektedirler. Bu sorunlar:
Televizyonun açılmaması ya da kendiliğinden kapanması,
Görüntüye yönelik arızalar,
Aksam sorunları,
Giriş ve çıkış bölgelerinde ortaya çıkan sorunlar,

Elektriksel sorunlar olmak üzere farklı şekillerde ortaya çıkabilmekte, son teknoloji televizyonlarda ise yazılıma yönelik sorunlar görülebilmektedir. Donanımsal ya da yazılımla ilgili her türlü sorun İstanbul’da bulunan Pendik Philips Servis hizmetinden yararlanılabilir.

İstanbul Philips Servis ve Süpürge Arızaları
Süpürgelerde görülen arızalar genellikle aşırı kullanıma bağlı olarak motor arızalarından toz torbası ve filtrenin tıkanmasına kadar farklı birçok nedenden dolayı ortaya çıkabilmektedir. Bu tip sorunların görülmesi durumunda, daha önce böyle bir sorunla karşılaşılmamışsa mutlaka bir uzmandan teknik destek talep edilmelidir. İstanbul’da bulunan İstanbul Philips Servis her türlü arıza tespitini sağlamakta, arızaya yönelik çözüm önerileri ile tamirat işlemini gerçekleştirmektedir.

İlk Yorumu Sİz Yapın