İstanbul Özel Rainbow Servis Merkezi

Rainbow Özel Servis firması ile tanışma hikayemi bugün siz değerli okurları ile de paylaşmak istiyorum. Yıllardır bu markanın ürünlerini kullanıyorum ve şimdiye kadar başımı çok fazla ağrıtacak bir sorun da karşıma çıkmadı diyebilirim. Özel Rainbow Servis firmasına servis talebinde bulundum çünkü süpürgem eskisi gibi çalışmıyor ve yüksek ses çıkartarak beni de rahatsız ediyordu. Yeni bir model olmasına rağmen bu sorun ilk kez canımı sıkmış ve işlerimi de aksatmıştı. Firmayı arayıp sorunu ilettiğimde kısa sürede adreste olacaklarını söylediler ve dedikleri gibi de oldu…

rainbow-servis

Rainbow markasının sorumluluğunda hizmet veren bu özel servis firmasını tavsiye ediyorum çünkü hem çok hızlılar, hem de işçilik konusunda fazlasıyla profesyoneller.

Servis hizmetleri ile birlikte ilk aşamada sorunu tesbit ettiler ve bu çok da uzun sürmedi. Yine aynı şekilde sorunu çözmek için de çok fazla vakit harcamadılar ve bu aşamada bir kez daha hızlı olduklarını gösterdiler. Hız benim için önemli çünkü günlük işlerimin aksamasını sevmiyorum, bu yüzden firma benden kocaman bir artı almayı başardı.

Ek olarak parça değişimi ile birlikte 1 yıl garanti belgesi de tarafıma sunuldu, bu da önemli bir ayrıcalık diye düşünüyorum. Sizler de bu özel servis firmasına ulaşmak ve servis taleplerinizi iletmek isterseniz 444 1 494 numaralı telefonu kullanabilir ve yardım alabilirsiniz.

İlk Yorumu Sİz Yapın