İstanbul Electrolux Tamir Servisi

Modern yüzyıl dünyasında artık insanların günlük yaşamları içerisinde karşı karşıya kalabilecekleri her türlü ihtiyaçlarına yönelik olarak teknolojinin getirmiş olduğu yenilikler bulunuyor. Bu yenilikler arasında da en etkin çözümler beyaz eşya teknolojileri ile sağlanırken, çamaşır makineleri dünyanın her yerinde olduğu gibi Türkiye’de de son derece yaygın şekilde kullanılıyor. Üstün teknolojilere sahip olması sayesinde insanların gün içerisinde çamaşırlarını hızlı, ekonomik ve kaliteli bir şekilde yıkayabilmesine yardımcı oluyor. Ancak her ne kadar üstün teknolojiye ve 1.sınıf kalitede malzemelere sahip olsa da zaman içerisinde çeşitli arızalanmalar ile karşı karşıya kalabilmesinden dolayı Electrolux Servis merkezimizde hazır şekilde bulunuyoruz.

Alanlarında uzman ve en güncel beyaz eşya teknolojilerine ilişkin olarak eğitim almış olan teknik ekiplerimizde yer alan personellerimiz, güler yüzlü hizmet anlayışı ile kısa süreler içerisinde çamaşır makinenizin çalışmamasına neden olan arızalarına veya arızasına ilişkin gerekli müdahaleleri gerçekleştirmektedir. Bu aşamada teknik ekiplerimiz, Electrolux Servisi merkezimizin profesyonel hizmet anlayışı çerçevesinde yalnızca orijinal yedek parça kullanımı gerçekleştirerek, çamaşır makinenizin kısa süre içerisinde dayanıksız parça kullanımı kaynaklı olarak benzer veya aynı arızalanmalar ile karşı karşıya kalmalarının önüne geçilmektedir.

Electrolux Servis olarak 1 yıllık garanti desteği ile de güvence sağlamaktadır. Bu çerçevede çamaşır makinelerinin profesyonel performansını arıza onarımının ardından da en üst düzeyde sunabilmesinin sağlanabilmesi mümkün olduğundan, kesinlikle her türlü arızalanmada kesinlikle çağrı merkezimize başvuru gerçekleştirmelisiniz.

İlk Yorumu Sİz Yapın