Fakir Servis Bornova Hizmet Deneyimi

Geçen günlerde Fakir marka elektrikli süpürgede yaşanan arıza nedeniyle Fakir Bornova ekibiyle iletişim kurup servis talebinde bulundum. Evime gelen ekibe durumu anlattıktan sonra arızayı çok kısa süre içerisinde gidererek süpürgeyi eski çalışır haline getirdiler.

Fakir Servis Bornova firmasını internet üzerinden bulduğum için sizlere web sitesinde yer alan bilgilerin ne kadar doğru olduğunu belirtmek istedim. Aşağıya firmanın web sitesinde yer alan bir bölümü bırakacağım. Eğer sizde İzmir’de ikamet ediyor ve teknik servise ihtiyaç duyuyorsanız bu firmayı rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Fakir Süpürge Servisi Bornova: Gün içerisinde evin her noktasında önemli kolaylıklar sağladığından Fakir elektronik ev aletleri yoğun olarak kullanılmaktadır. Bu yoğun kullanım ne kadar Fakir teknolojisi taşıyor olsa da cihazlarda kullanım ömrünü yitirmesine ve kullanıcılara çeşitli sorunlar oluşturmasına neden olmaktadır.

Bu tip teknik sorunlar yaşamaları durumunda kullanıcılar, kaliteli ve profesyonel servis ihtiyacına sahip oluyor. İzmir’in en önemli merkezlerinden Bornova ilçesinde oturan Fakir ürünleri kullanıcılarına profesyonel servis hizmetleri sunuluyor. Fakir Servis numarası aracılığı ile kolayca dinamik ve donanımlı bir servis çözümünden yararlanılabilmektedir.

Kaynak: https://www.servisgaranti.com/bornova/

İlk Yorumu Sİz Yapın