Electrolux Özel Servis 7-24 Hizmetinizde!

Servis kalitesi ile de göz dolduran ve müşterilerini her şekilde memnun etmeyi başaran Electrolux markası, servis konusunda bana göre muazzam işler yapıyor ve dilerseniz bu işlerden, daha doğrusu bu firmalardan bir tanesine hep birlikte göz atalım. Özel Electrolux Servis firmasını daha önce duymuş olabilirsiniz ancak bilgi sahibi değilseniz ve henüz hizmet almadıysanız bir an önce bu firmaya ulaşmanızı tavsiye ediyorum. Özel servis firmalarına bakış açınız nasıldır ya da nedir bilemiyorum ancak bu firma, tüm ön yargılarınızı yıkacak ve sektöre güvenmenizi sağlayacaktır. Electrolux marka ürünlerinizi sizler de bu firmaya teslim edebilir ve dilediğiniz zaman rahatsız edebilirsiniz. Dilediğiniz zaman diyorum çünkü firma hafta sonları da servis hizmeti sunuyor ve kusursuz bir şekilde karşınıza çıkmaya devam ediyor.

electrolux-servis

Fark yaratan bir ekip ile hizmet veriyorlar ve on yılı aşkın süredir bu piyasada olup da hali hazırda bu deneyim ve kalite ile karşınıza çıkan az sayıda firma vardır ve bu firma da onlardan biri. Markaya değer veren ve sizlerin memnuniyetini sağlamak adına elinden gelenin çok daha fazlasını yapan bu ekibe ulaşmak adına çağrı merkezi numarası olan 444 5 545 sizlere yardımcı olacaktır.

Teknik destek hizmeti de sunan bu özel numara ile birlikte sizler de sorularınızı iletebiliyorsunuz. Online olarak da çok yakında firma tarafından hizmet sunulacak ve taleplerinizi bu şekilde iletebileceksiniz ancak öyle zannediyorum ki bunun için biraz daha zaman var ve daha güçlü bir alt yapı ile karşımıza çıkmak adına firma doğru zamanı bekliyor.

Sorularınız ve merak ettikleriniz için vakit kaybetmeden sizler de bu özel numaradan firmaya ulaşabilirsiniz.

İlk Yorumu Sİz Yapın