Deneyimli Kadrosu ile İzmir’in Her Noktasında Özel Arçelik Servisi

Servis kalitemize fazlasıyla güveniyoruz ve bunu servis hizmetlerindeki müdahalelerimiz ve işçiliğimiz ile sizlere gösteriyoruz. Bu sektörde sayılabilecek marka isimler arasında yer alan firmamız en uygun fiyatlar ile karşınıza çıkmaya devam ediyor. Özellikle servis hizmetlerinin yoğun olduğu yaz dönemlerinde birçok fırsat ve kampanya sunan firmamız siz değerli müşterilerimiz daha fazla memnun edebilmek ve firmamıza bağlı tutabilmek adına elinden gelenin daha fazlasını yapmaya çalışıyor.

izmir-arcelik-servisKadromuz Arçelik marka ürünler konusunda sektörün kaliteli isimlerinden. Eğitimlerini almış ve hala almaya devam eden teknikerlerimiz ve çağrı merkezi ekiplerimiz az önce de belirttiğimiz gibi daha iyi olabilmek adına elinden gelenin her zaman daha fazlasını yapmaya çalışıyorlar. Teknolojinin hızlı bir şekilde geliştiği çağımızda Türkiye’de teknolojiyi takip etme konusunda hiç de fena değil. Özellikle beyaz eşyalar için servise gittiğimiz evlerde son model ürünlerle karşılaşıyoruz.

Özel Arçelik Servisi firması ürünlerinizin modeli ne olursa olsun sizlere kaliteli servis hizmeti verebilecek kapasitede. Kampanyalarımız ve en uygun fiyatlarımız sayesinde bizi tercih etmemeniz için hiçbir sebep yok. Güler yüzlü ve kaliteli servis, bakım ve montaj hizmetleri için web adreslerimizden bizlere ulaşarak talebinizi iletebilirsiniz. Web sitemiz ile firmaya ulaşabilir ve gerekli bilgileri doldurduktan sonra servis hizmetlerini bekleyebilirsiniz. Arçelik özel servis firması 10 yılı aşkın süredir bu sektörde ve sizlerin sayesinde aykta kalmaya devam edecektir.

İlk Yorumu Sİz Yapın