Beşiktaş Electrolux Servisini mi Arıyorsunuz?

Özel Electrolux Servis her zaman güven ve memnuniyet duyguları ile siz değerli Electrolux kullanıcıları tarafından tercih edilmeye devam ediyor. Bu tercihinizden dolayı duyduğumuz mutluluk sayesinde her geçen gün sizlere daha iyisini sunabilmek ve servis konusunda devrim niteliğinde yenilikler getirmeye devam ediyoruz. Hızlı servis hizmetimiz sayesinde diğerleri gibi servis sürecinde sizi bekleterek yormuyoruz. Uzman ekibimiz her zaman hızlı servis ve aynı gün servis konusunda sınır tanımadan çalışıyor.

Sizi zahmete sokmadan Electrolux marka elektronik cihazlarınız için ihtiyaç duyduğunuz her konuda özel teknik servis hizmeti verirken orijinallikten yıllardır hiç ayrılmadık. Ürünlerde zaman zaman yedek parça değişimi yapma ihtiyacı son derece normaldir.

Electrolux Servis Beşiktaş Bir Telefon Kadar Yakınınızda!

Arızalanan parçanın yerine yenisi temin edilir ve monte edilir ancak ürün bütünlüğü ve güvenlik açısından orijinal yedek parça kullanımı sanıldığından daha da önemlidir. Biz bunun farkında olan bir firma olarak Özel Electrolux Servis farkı ile sizlere garantili hizmet sunmaktayız.

Orijinal yedek parçanın yanı sıra bizden almış olduğunuz hizmetlerin 1 yıllık garanti kapsamını da beraberinde getirdiğini ifade etmekteyiz.

Haftanın her günü ve günün her saati sizlerin soru, öneri, şikayet ve görüşlerinizi almak üzere çalışan müşteri destek çağrı merkezi ekibimiz sayesinde sadece bir telefon kadar uzakta bulunuyoruz. Hızlı servisi kalite farkı ile yaşamak için Özel Electrolux Servis İstanbul firmamızı tercih etmek isterseniz irtibat adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İlk Yorumu Sİz Yapın