Bambi Babet Modelleri

Rahatlığın öncüsü olan Bambi ayakkabılar, babet modelleriyle de farklı ve şık tasarımlara imza atıyor. Babet modellerinde rahatlık kadar şıklığa önem veren bayanların tercihi olan babetler farklı renk ve tasarımlarla görücüye çıkıyor. Bambi babet modelleri, parlak rugan, mat deri, süet gibi birbirinden farklı materyallerle üretilen şık ve kullanışlı ürünlerdir. Günlük kullanıma uygun olan bu modeller aynı zamanda iş yaşamında da kadınların tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Farklı renklerde tasarlanan bambi babetler terletmeyen iç yapısı ile ayaklarda koku sorunu oluşturmaz.

Bambi babet modelleri sezonun trend renkleri olan pembe, kırmızı ve metal tonlarının yanında tüm bayanların vazgeçilmez renkleri olan siyah ve beyaz olarak üretilmiştir. Leopar deseninin de kullanıldığı bambi babetler kadınlara spor bir şıklık sağlaması bakımından oldukça elverişli ürünlerdir. Yaz aylarında ayağa konfor sağlayan Bambi ayakkabılar arasında babet modelleri, ayakta uzun süre kalan ve uzun yürüyüşler yapan kişilerde ayağı yormayacak yapıdadır. Bambi babetler, su geçirmez özelliklerinin yanında şık tasarımlarla elbiselerinizle rahatlıkla kombinleyebileceğiniz ürünlerdir.

Ön yapısı sivri, kare ya da küt olabilen Bambi babetlerde kimi modeller, küçük bir topuk uygulamasıyla şıklaştırılmıştır. Ayağı tam kavrayan ve yumuşak bir deriye sahip olan Bambi babet modelleri, tokalı, dilli, fiyonklu gibi farklı tasarımlarla sunulmaktadır. Her yaş grubunun kullanımına uygun olan babetler, özellikle genç kızlar için ideal modeller olarak karşımıza çıkmaktadır.

İlk Yorumu Sİz Yapın