Abiye Türban Modelleri

Tesettür, artık sektörel bir aşama kaydeden bir kategori olarak karşımıza çıkıyor ve son yıllarda kapalı hanımların kıyafet konusunda fark yarattıklarını da görüyoruz. Tesettür modellerinin sayı olarak çok fazla olduğunu belirtmek gerekiyor ve özellikle abiye modellerin bu konuda bir adım daha önde olduğunu söylemek isterim. Abiye türban modelleri bugünkü konularımız arasında yer alıyor ve çok fazla tercih edildiği için en özel modelleri de sizlerin huzuruna getiriyoruz.

Abiye kıyafetler ile birlikte tercih edilen ve kapalı hanımların şık kombinleri ile göz dolduran bu ürünler nişan ve bu tarz törenlerde çok fazla ilgi görüyor. Kapalı hanımlar uygun kombin ile türbanlarını buluşturmayı çok iyi biliyor ve tasarımcılar da bunun farkında oldukları için bu konuda hassas davranıyorlar.


Abiye türban modelleri ve detaylar için sizler de sitemizden yardım alabilir ve uygun kombin için seçimlerinizi de özel olarak yapabilirsiniz. Daha kusursuz bir seçim yapmanız adına editörlerimiz en özel modelleri galeri bölümünde toplamaya ve sizlere sunmaya devam ediyor. Renk konusunda kapalı hanımlar daha çok siyahı tercih ediyor ancak genç hanımlar bu konuda daha uçuk renklerden yana seçimlerini yapıyor ve kırmızı, mor, bordo gibi renkler onların ilgi alanında giriyor. Sizler de daha fazla detay için galeri bölümünü ziyaret edebilir ve alternatifler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

İlk Yorumu Sİz Yapın