Abiye Modelleri ve Fiyatları

Daha çok nişan ve bu tarz özel günlerde hanımların en büyük yardımcıları arasında yer alan abiyeler şıklık yarışında hanımları bir adım öne taşımaya devam ediyor. Güzel bir kombin ve aksesuar seçimleri ile dikkatleri üzerinize çekebilir sizler de gecenin en özel kadını olabilirsiniz. Hareket alanını kısıtladığı için birçok hanım tarafından rahatsız kıyafetler olarak bilinen abiyeler şık duruşları ile bu negatif durumu ortadan kaldırıyor diyebiliriz. Hanımlar abiye modelleri konusunda araştırmacı davranıyor ve dolaplarına göz atıldığında sayısız modelin yer aldığını görmek de mümkün!


Abiye modelleri ve fiyatları ile bugün karşınızdayız ve daha önce de bahsettiğimiz gibi bugün de sizlere farklı alternatiflerden bahsetmek istiyorum. Tercih listenizde bana göre ilk yer alması gereken abiye modellerinden biri önü kısa arkası uzun abiye modelleridir. Fiyat olarak da çok uygun olan bu modeller hanımların beğenisini toplamaya devam ediyor.

Prenses abiye modelleri de yine tercih listesinde yer alabilir diye düşünüyorum. Fiyat konusuna gelince çok ucuza abiye bulabileceğiniz gibi çok uçuk rakamlar ile de karşılaşabiliyorsunuz.

150 liradan başlayan fiyatlar karşımıza çıkıyor ancak bunu arttırmak da mümkün! Bütçenize uygun ürünler olduğunu düşünüyorum çünkü her cebe hitap edecek rakamlar mevcut! Marka takıntınız yoksa eğer 100 liraya bile uygun ve şık bir abiye bulabilirsiniz bunun için detaylı bir araştırma yapmanız yeterli olacaktır diye düşünüyorum.

İlk Yorumu Sİz Yapın