2014 Gelinlik Modelleri

Hanımların ve ailelerin en mutlu günlerinden bir tanesi olan düğün günü, şıklık yarışına ortam hazırlayan güzel bir geceyi de beraberinde getiriyor ancak bu özel gecede tüm gözler daha çok gelinin üzerinde oluyor. Seçim yapacağınız gelinlik vücudunuzla barışık olmalı ve ölçülerinizi de en iyi şekilde sahiplenmelidir. Manken üzerinde gördüğünüz bir model harika bir duruş sergileyebilir ancak sizin üzerinizde mankende durduğu gibi durmasını bekleyemezsiniz bu yüzden prova işlemlerinde çok dikkatli ve hassas davranmanız gerektiğini unutmayın!

2014 gelinlik modelleri bu haftaki konumuz ve yeni yıl ile birlikte karşınıza ne tarz gelinlik modelleri çıkacak dilerseniz bu konuyu hep birlikte irdeleyelim. 2014 gelinlik modelleri kataloğu incelendiğinde daha çok klasik modellerin yer aldığını ve kabarık etek modellerinin çok daha yoğun bir şekilde karşımıza çıktığını görüyoruz.


Kabarık gelinlik modelleri hanımların yıllardır en çok tercih ettikleri gelinlik modelleri arasında yer alıyor ve bu sene de değişmezler arasına girecek gibi görünüyor. 2014’ün en çok tercih edilecek modellerinden bir tanesi de yine geçtiğimiz yıllarda hanımların vazgeçilmezleri arasında yer alan dantel işlemeli gelinlik modelleri olacak gibi görünüyor.

Dantelin büyüsüne kapılan hanımlar farklı kıyafetlerde bu ayrıntıyı tercih etmeye devam ediyor ve gelinlik modellerinde de bu detay en iyi şekilde yer alıyor diyebiliriz. Daha fazlası için sizler de sitemizin galeri bölümünü inceleyerek yardım alabilir ve fikir sahibi olabilirsiniz.

İlk Yorumu Sİz Yapın